Reklamowe wydruki wielkoformatowe – daj o sobie znać!

Chcesz, aby oferta twojej firmy była widoczna już z daleka? W takim przypadku warto pomyśleć o zakupieniu reklamowych wydruków wielkoformatowych. Na co warto się zdecydować? Zapraszamy do sprawdzenia razem z nami!

 

Za skuteczną reklamę wcale nie musimy płacić bardzo dużo. Do wyboru mamy wiele interesujących propozycji od agencji reklamowych, dlatego warto sprawdzić, na co warto się zdecydować, by nie przepłacać i cieszyć się z dobrej widoczności.

 

Zachęcamy do zapoznania się z rodzajami wydruków wielkoformatowych wraz z agencją reklamową Fabricam z Kielc: www.fabricam.pl/wydruki-wielkoformatowe.

 

  1. Tablice reklamowe

To chyba najbardziej popularne wydruki wielkoformatowe stosowane w reklamie – tablica reklamowa może mieć formę dużego billboardu, ale może być też nieco mniejsza.

 

Tablice umieszczane są najczęściej w miejscach uczęszczanych, gdzie są dobrze widoczne i mogą trafić do jak największej liczby osób. Umieszcza się je między innymi przy drogach, na elewacjach budynków, ale również na specjalnych konstrukcjach nośnych. Taka reklama może być też podświetlona, aby była widoczna również po zmroku.

 

  1. Banery reklamowe

Doskonałe zarówno wtedy, gdy chcemy poinformować odbiorców o jakimś czasowym wydarzeniu, jak i zależy nam na reklamie widocznej na dłużej.

 

Banery reklamowe wykonuje się z różnych materiałów, w także z siatek, które są lekkie i odporne na zerwanie przez wiatr. Mogą być montowane na elewacjach budynków, ogrodzeniach, konstrukcjach nośnych, także pomiędzy budynkami.

 

  1. Litery przestrzenne – blokowe

Wykonane z takich materiałów jak styrodur, plexi, MCF, PCV, dibond i taśmy aluminiowej. Efektownie prezentują się na elewacjach i natychmiast przyciągają wzrok. Mogą mieć różnorodne kształty i kolory.

 

Litery przestrzenne mogą być też podświetlone – podświetlenie może znajdować się wewnątrz liter, mogą być one oświetlone reflektorem na wysięgniku czy też z podświetleniem od spodu, dając efekt „halo”.

 

Pylony reklamowe

Wysokie, pionowe reklamy świetlne, które montowane są zwykle przy siedzibach firm, ale mogą być też stosowane jako zamiennik tablic reklamowych. Ich wysokość może sięgać nawet do 6 metrów!

 

Pylony reklamowe jako reklama wielkoformatowa są bardzo skuteczne i efektowne – pełnią jednocześnie funkcje marketingowe i informacyjne.

 

Ścianki, roll-upy

Doskonałe przede wszystkim do prezentacji wewnątrz budynków, ale przy sprzyjających warunkach mogą być również używane na zewnątrz. Mobilne, wygodne w używaniu, świetne na różne wystawy, konferencje, akcje reklamowe.

 

Ścianki i roll-upy są łatwe w składaniu i rozkładaniu – wydruki można też zmieniać bez potrzeby wymiany konstrukcji.

 

Oklejanie pojazdów

Ciekawą formą reklamy wielkoformatowej jest też oklejani pojazdów – od samochodów osobowych i motocykli, aż do dostawczych, ciężarowych i autobusów. Taka mobilna reklama jest również skuteczna, a przy tym bardzo tania, dlatego to jedna z popularnych metod promocji.

 

Projekt reklamy przygotowywany jest indywidualnie, w zależności od tego, z jakiego rodzaju samochodem mamy do czynienia. Oklejone mogą być też szyby z tyłu – w tym celu stosuje się specjalne folie przepuszczające światło do wnętrza i nieograniczające widoczności ze środka pojazdu, które z zewnątrz mają widzialny zadruk.

 

To tylko kilka różnych metod reklamy wielkoformatowej, którą możemy zobaczyć również na polskich ulicach. Gdy chcesz reklamować się tanio i skutecznie, to propozycja przeznaczona również dla ciebie.

 

Skontaktuj się z agencją Fabricam z Kielc, która ma wieloletnie doświadczenie w reklamie zewnętrznej, a następnie złóż zamówienie na jej wykonanie. Firma zapewnia swoim klientom kompleksowe usługi – od projektowania, poprzez wydruk aż do montażu reklamy.

 

Comments are closed.